Wagi Platformowe

Wagi platformowe - producent, serwis, legalizacja

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie i precyzyjne wyznaczenie masy towarów znajduje zastosowanie stalowa waga platformowa. Jako producent wykonujemy dostosowane do potrzeb klienta urządzenia o udźwigu od 600 kg do nawet 30 ton.

Dane techniczne wag platformowych

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Solidna konstrukcja
  • Malowanie antykorozyjne
  • Niezawodne czujniki tensometryczne IP68
  • Nierdzewna puszka sumująca
  • Możliwość pracy na nierównym podłożu

Opis wagi platformowej

Oferowane przez nas wagi platformowe znajdują zastosowanie wszędzie gdzie potrzebne jest szybkie i precyzyjne wyznaczenie masy towarów – w magazynach, hurtowniach czy składach. Wykonujemy urządzenia o udźwigu od 600 kg do nawet 30 ton. Solidna konstrukcja pozwala na pracę w przemysłowych warunkach.

Na specjalne zamówienie waga może być wyposażona w osprzęt elektroniczny ze stali nierdzewnej który zapewnia bezproblemowe funkcjonowanie w warunkach agresywnego otoczenia (magazyny soli, środków chemicznych). Powierzchnia platformy pokryta jest blachą ryflowaną (łezka).

Standardowy miernik ciężaru może być wyposażony w dodatkowy wyświetlacz który ułatwia odczyt masy z większej odległości co ułatwia załadunek załadunek węgla, żwiru bez wysiadania z ładowarki.

Znajdują zastosowanie w hurtowniach, składach, punktach handlu opałem, magazynach płodów rolnych czy skupach złomu.

Wagi platformowe instalujemy na terenie całego Kraju w tym województwa Kujawsko-Pomorskiego (Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Brodnica, Kutno, Konin, Gniezno, Grudziądz, Chojnice) – pomoc techniczna tel.  668 027 711