Wagi Samochodowe

Wagi samochodowe

Konstrukcja stalowo betonowa naszych wag /najlepsza na rynku/ zapewnia wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.

Dane techniczne
  • Gwarancja 5 lat na pomost
  • Nierdzewne podzespoły – czujniki tensometryczne
  • Zatwierdzenie typu Urzędu miar CE 0126 obowiązkowe dla wag legalizowanych
  • Nowoczesny Sterownik wagowy z opcjonalnym wyświetlaczem zewnętrznym lub drukarką
Opis wagi samochodowej
Nasza konstrukcja charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością na czynniki mechaniczne a dzięki specjalnej recepturze betonu jaki stosujemy jest też doskonale wytrzymała na zmienne warunki atmosferyczne. Beton do produkcji wagi posiada specjalną recepturę zgodnie z normą PN-EN 206: 2014-04 co potwierdzamy certyfikatem.
Wagi wykonujemy we własnym zakładzie produkcyjnym wyposażonym nowoczesne narzędzia. Samodzielnie opracowaliśmy projekt konstrukcji i dokonaliśmy niezbędnych obliczeń wytrzymałościowych. Konstrukcje które produkujemy są wynikiem doświadczenia wynikającego z długoletniej obecności na rynku.

Waga samochodowa poza platformami składa się także z fundamentów i górek najazdowych. Dysponujemy własnym opracowaniem projektowym i według niego wykonujemy wszystkie prace związane murarskie. Częstą praktyka jest też zlecenie wykonania fundamentów i najazdów klientowi we własnym zakresie. W takim wypadku nieodpłatnie udostępniamy projekt i doradczo wspieramy wykonanie wszystkich prac.
Legalizacja to bardzo istotny element każdej wagi.

Firma WagiBydgoszcz.pl posiada niezbędne akredytacje oraz certyfikaty do przeprowadzania legalizacji wag. Dysponujemy legalizowanymi odważnikami oraz przeszkolonymi pracownikami zgodnie z normą ISO. Nasze wagi posiadają legalizacje ważna na 3 lata. Przedłużenie legalizacji następuje po przeprowadzeniu ponownych badań.